Copyright 2019 - Copyright © 2016 - de Parel Zutendaal - alle rechten voorbehouden
  • Bewegen op de speelplaats

  • Dansen in de regen

  • Op stap naar de markt

  • Creatief in de klas

  • Samen aan het werk

  • Veldloop

Op vrijdag 29 september werden alle speelplaatsen van 'de Parel' omgetoverd tot een loop- en wandelparcours. Alle kinderen probeerden zoveel mogelijk te lopen om hun stempelkaart vol te krijgen of hun gesponsorde aantal rondjes te lopen. Leerkrachten hadden de handen vol om alles op te volgen.  Zelfs ouders en grootouders hielpen mee om de laatste rondjes uit te lopen. Het was een hele opdracht, want in totaal haalden we maar liefst € 5430 op voor LEVENSLOOP, een fantastisch mooi resultaat, waar we enorm fier op zijn ! DANK JE WEL!

Het was een bijzonder mooie dag, waar alle kinderen, ouders en het hele schoolteam zich samen ingezet hebben voor het goede doel.

Op 14 en 15 oktober zal ons team deelnemen aan de 24 uur durende wandel- en loopestafette van Levensloop Genk.
Ouders die ons team willen vervoegen kunnen nog inschrijven via www.levensloop.be/relays/genk-2017
Wie ons financieel nog een duwtje in de rug wil geven, kan dat op diezelfde website van levensloop bij team basisschool de Parel . 
Klikken op de foto's voor meer ....